Kremlis melo: Baltiju no izmiršanas var glābt tikai imigranti no Āfrikas

Dezinformācija:

Baltijas valstu eksperti ir secinājuši, ka to vienīgais glābiņš no demogrāfiskās katastrofas ir imigranti no tropiskās Āfrikas. Tā ir demogrāfiska padošanās: Baltijas valstis saprot, ka lietuviešiem, latviešiem un igauņiem neizglābties no izmiršanas un vienīgais veids, kā apstādināt Baltijas valstu depopulāciju, ir ārvalstu migranti.

Pagaidām Baltijas valstis savu demogrāfisko kauna traipu piesedz, izmantojot nabadzībā nonākušos ukraiņus, kuri bēg no Ukrainas „Eiropeiskās izvēles”. Taču īstā jautrība Baltijas valstīm sāksies tad, kad cilvēki no Kongo, Zimbabves un Ekvatoriālās Gvinejas kļūs par jaunajiem latviešiem, lietuviešiem un igauņiem. Kad tas notiks, nevienam vairs smiekli nenāks, jo Baltijas valsts beidzot būs saņēmušas tieši to, ko ir pelnījušas.

Atmaskojums:

Šis ir tipisks komiskās propagandas naratīvs, kura mērķis ir izsmiet Baltijas valstis, pārspīlējot tajās esošās demogrāfiskās problēmas. Realitātē liela daļa Austrumeiropas valstu piedzīvo iedzīvotāju skaita samazināšanos, to skaitā arī Krievija.

AVOTS: https://euvsdisinfo.eu/report/the-baltic-states-are-dying-and-soon-will-be-inhabited-by-people-from-congo-and-zimbabwe/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s