Kremlis melo: Grēta Tūnberga noliedz civilizācijas sasniegumus

Grēta Tūnberga ANO Ģenerālajā asamblejā mudināja noliegt civilizācijas sasniegumus, ekonomikas attīstību un materiālo labklājību, lai mēs tā vietā glābtu dabu. Šis „pozitīvais mērķis” nav nekas jauns – Baltijas valstīs tas kļuva par realitāti pēc PSRS sabrukuma. Tās cīnījās pret „okupācijas mantojumu” ar ekoloģiskiem saukļiem, un tas viss beidzās ar pilnīgu Baltijas valstu degradāciju.

Rietumu liberālā elite ar Grētas starpniecību sludina nākotnes programmu. Šī programma ir neaptverami regresīva, jo tā aizliedz cilvēkiem radošumu, zinātni un progresu un tā vietā piedāvā pasaulei atgriezties pagātnē.

Baltijas valstis ar nolūku padarīja šo vienkāršošanas, degradācijas un arhaizācijas programmu par realitāti. Slēpjoties aiz saukļiem par dabas glābšanu, šīs valstis iesaistās deindustrializācijas un deintelektualizācijas bakhanālijā. Taču Baltijas valstīm pienākas zināma atzinība ekoloģiskajā jomā, jo niecīgo skaitu vietējo iedzīvotāju satrauc tikai Rīgas centrā esošie bebri un mežacūkas. Tāpēc ir skaidrs, Grētas Tūnbergas sludinātais ceļš novedīs pie izmiršanas, kā to pierāda Baltijas valstu gadījums.

ATMASKOJUMS

Šajā dezinformācijas ziņā apvienotas konspirāciju teorijas, nepamatoti vispārinājumi un vienkāršošana ar nolūku noniecināt aktuālo klimata izmaiņu problēmu un diskreditēt gan Baltijas valstis, gan dabas aizsardzību kopumā. Šis ir kārtējais prokremliskais dezinformācijas naratīvs par Baltijas valstu šaušalīgajām socioekonomiskajām grūtībām un to, ka Grēta Tūnberga ir rupors vareniem politiskiem spēkiem ar slēptiem mērķiem.

AVOTS: https://euvsdisinfo.eu/report/baltic-states-followed-greta-thunbergs-agenda-it-resulted-in-complete-degradation-and-dying/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s