Kremļa mazais zvirbulis čivina – koronovīrusa epidēmijas nav

Kamēr pasaulē plosās pandēmija, Kremlis nesnauž. COVID – 19 jeb tautā sauktais koronavīruss ir pavēris jaunus apvāršņus ne tikai homeopātiem, Dieva dziedinošās enerģijas un garīgā mugurkaula taisnotājiem, bet arī sazvērestības teoriju cienītājiem un Kremļa mazajiem čivinātājiem.

Bīstamākais ir tas, ka vienmēr atradīsies kāds, kurš ticēs lielajam vīram kaut kur pasaulē. Tā diemžēl notiek arī tagad un sociāie mediji ir vienkārši uzsprāguši, lai neteiktu vairāk. Dziednieki, labo domu dakteri, Dieva vārda nesēji, homeopāti un kas tik vēl ne ir sadzimuši kā sēnes pec lietus. Šajā gadījumā COVID-19 lietus, bet tik un tā. Sociālie tīkli ir pilni ar aicinājumiem apmeklēt Dievkalpojumus un nebaidīties no vīrusa. Kāds sludinātājs, Dieva vārda nesējs Andris, kurš darbojas reliģiskā kopienā “Jauns sākums”( newbeginning.lv), tic ne tikai Dieva vārdam, bet ir arī aktīvs Kremļa vārda sludinātājs un šķiet viņš nav tāds viens. Ja pavēro komentārus un viņa publicētos rakstus, var redzēt, ka atbalstītāju viņam netrūkst. Katrā ziņā tāpat kā bb.lv, eadaily.com, новости.ru-an.info un citi mediji arī viņš atsaucoties uz Krievijas Medicīnas zinātņu akadēmijas (RAMS) akadēmiķa, Maskavas pilsētas terapeitu zinātniskās biedrības priekšsēdētāja, profesora Pāvela Vorobjova (Павел Воробьев) pausto informāciju avīzes “Аргументы и факты” intervijā ziņo, ka koronavīrusa epidēmijas nav. Saskaņā ar P.Vorobjovu tas ir tikai iepriekš neizpētītas slimības vietējs uzliesmojums un satraukumam nav iemesla. To uzsver arī Andris un aktīvi aicina doties uz Dievkalpojumiem un nebaidīties ne no kā.

http://ejuz.lv/ndrisLai gan P.Vorobjova pāris rindiņu garais “titulu” saraksts ir visai iespaidīgs, nedrīkstētu aizmirst par tādu lietu kā veselais saprāts. Nevar noliegt, ka vēlme akli sekot tik “zinošas” un titulētas personas viedoklim ir vilinoša. Tomēr reizēm būtu jāatver acis un jāpaskatās tālāk par Kremļa degungalu un vēlme ticēt pasakām jāatstāj bērnības “plauktā”.

Šobrīd jau pat šķiet smieklīgi censties atspēkot apgalvojumus par to, ka pandēmija ir kaut kas neīsts. Balstoties uz Pasaules Veselības organizācijas (World Health Organization – WHO), Eiropas valstu institūciju, ASV Slimību kontroles un profilakses centra un daudzu citu pasaules organizāciju sniegto informāciju par vīrusa izplatību un bīstamību pasaulē, ir vairāk kā skaidrs, ka tas ir nopietni un zināmi aizsardzības pasākumi ir jāveic. Ja ar to vēl ir par maz, lai atsevišķi sabiedrības indivīdi spētu iedarbināt nepieciešamo neironu skaitu savās smadzenēs un saprastu, ka rokas ir jāmazgā, par savu higiēnu arī ir jādomā un no cilvēku pūļiem un liekas pulcēšanās arī būtu jāizvairās.

Tāpēc Kremlis Melo atgādina – Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, kā arī saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 14.marta papildus ierobežojumiem līdz turpmākam Ministru kabineta rīkojumam par publisko pasākumu rīkošanas aizlieguma atcelšanu – lūgums, tomēr ievērot drošības pasākumus, rūpēties par sevi un saviem mīļajiem, ievērot attiecīgās higiēnas prasības un sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Papildus informāciju par ārkārtējās situācijas izsludināšanu lasīt šeit: INFO.

AVOTI:
Dezinfo – Коронавирус – обман всемирного масштаба

https://bb.lv/statja/tehno/2020/02/28/feyk-vsemirnogo-masshtaba-akademik-ramn-razvenchal-mif-o-koronaviruse

https://eadaily.com/ru/news/2020/02/28/koronovirus-feyk-vsemirnogo-masshtaba-situaciya-polnostyu-vydumannaya

http://ejuz.lv/covid

Andris sludina

Atmaskojums:

WHO:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019

EU/EEA and the UK:

https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/health/coronavirus-response/eu-eea-and-uk_en

CDC organization:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/cases-updates/cases-in-us.html

Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

https://mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s