Iestudētā pateicība: kā Krievijas Federācijas propaganda sevi apkaunoja ar kārtējām viltus ziņām no Itālijas (VIDEO + FOTO)

Portālā „Фашик Донецкий” publicētā raksta autore Melnā kurpīte (Черная Туфелька) raksta: „Es smējos līdz asarām – iestudēta „pateicība” ” krievu medmāsām no Bergamo pacientiem, kuri sūta tām ziedus ”.

Viņa skaidro, ka Itālijā nav īpaši ierasts dāvāt puķu pušķus, tas notiek salīdzinoši reti. Īpaši ja persona ir maz pazīstama, jo Itālijā uzskata, ka tas nav praktiski un priekšroka tiek dota dzīviem augiem.

Publicētajā videoklipā ir saskatāmi vairāki viltus elementi. Pirmie meli saistīti ar videoklipā redzamo orhideju. Vienu vienīgu orhideju, kuru video autori neveiksmīgi centušies parādīt kā divas dažādas puķes.

Tā vien šķiet, ka saskaņā ar propagandistu uzskatiem. Cilvēki pēc būtības ir gan mēmi, gan akli. Četri kāti tajā pašā stāvoklī, pumpuri un jau atvērti ziedi tādā pašā augstumā un vienā slīpumā, viņuprāt, nerada nekādas aizdomas.

Otrkārt – video pirmajā fragmentā ir redzama orhideja caurspīdīgā plastmasas iepakojumā ar zilu pastkartīti, otrais fragments parāda to pašu orhideju ar jau noņemtu caurspīdīgo iepakojumu un podiņā iespraustu sarkanu aploksnīti – tātad, otrie un trešie meli.

Ziedu veikalos, ne tikai Itālijā, bet arī citur, vienmēr pieņemts iesaiņot orhidejas, lai aizsargātu kātiņus un pašus ziedus. Pastkarte / piezīme tiek piestiprināta ar nelielu aukliņu pie zieda kātiņa balsta(zaļš kociņš, kas tiek ielikts podiņā, lai atbalstītu ziedu), vai arī pastkartītes aploksnes stūrītis ar skavotāju tiek piestiprināts pie poda tinuma zem caurspīdīgā iesaiņojuma, nevis novietots uz augsnes, kur papīrs var uzsūkt lieko mitrumu.


Treškārt, video redzamajā ainā, kur jau izpakotā orhideja tiek novietota uz galda, stūrī ir redzamas itāļiem tik raksturīgās Lieldienu olas. Tas gan neapstiprina faktu, bet liek domāt, ka „nelaimīgā” orhideja bijusi pievienota pie kādas personas dāvanas Lieldienās.

Tās ir šokolādes olas, kuru vidū vienmēr ir dāvana, jo lielāka šokolādes ola un pazīstamāks zīmols, jo „krutāka” ir dāvana. Turklāt pieaugušai sievietei nekad netiks dāvinātas bērniem domātas olas no Kinder Surprise un brenda Bratz. Kas norāda uz to, ka dažām no “medmāsām” vai abām ir meitas, jo abas olas ir ar bērnu rotaļlietām, kas domātas meitenēm.

Vēl viena „laža” ir tajā, ka divas dāmas militārajā formastērpā mēģina novietot ziedus, tos grozot, lai atrastu labāku rakursu.

Melnā kurpīte atklāj, ka pusi savas dzīves ir dzīvojusi Itālijā un nekad nav saskārusies ar to, ka militārpersonas vai cilvēki jebkādā formā būtu iesaistīti ziedu piegādē. Turklāt spriežot pēc pašas formas neglītuma, ir pamats uzskatīt, ka video tiek filmētas īstas medmāsas.

Un, protams, acīmredzams pierādījums tam, ka ziedu dāvināšana ir iestudēta ir pats video, kurā dāmas tiek sagaidītas telpā ar ieslēgtu kameru, lai notvertu „viņu pārsteigumu” dāvanas saņemšanas brīdī. Tikai ar aktiermākslu tā bēdīgi, jo šīs dāmas nebija spējīgas ne pārsteigt, ne normāli pasmaidīt.

Pēdējais uzsvars uz video maldinošo saturu ir redzams klāt pievienotajās zīmītēs.

Uz oranžās aploksnes ir rakstīts “Natālijai”, kas jau ir savādi, jo krievi Eiropā nekad neiepazīstina sevi ar pilnu vārdu, it kā kaunētos – viņi vienmēr saīsina vārdus, izmantojot žargonā pieņemtos apzīmējumus, piemēram, šajā gadījumā būtu nevis Natālija, bet Nataša.

Savukārt zīmīte, kas, piesprausta blakus zilajai aploksnei, ir pat ļoti interesanta. Raksta autore neslēpj interesi par to, kas tik labs ir jāizdara medmāsai, lai pacients, kura uzvārds ir Passoni,  zīmītē  rakstītu “ar mīlošu domu” (con pensiero affettuoso). Diez vai tā ir pateicība par ārstēšanu.

No tā var secināt, ka krievu propagandisti ir tik pavirši un tur cilvēkus par absolūtiem idiotiem. Viņi pat ir tik slinki, ka nav spējīgi pajautāt atbalstu vai palīdzību savam aģentu tīklam, kas izvietots Itālijas “krievu centros”, lai saprastu, cik apkaunojoši un nepiemēroti viss, kas attēlots video, patiesībā izskatās. Sajūta tāda, ka viņiem vienkārši vajadzēja norakstīt budžeta naudu.

Viņiem vajadzētu saprast, ka, lai izveidotu patiešām labu video, viņiem ir jāsaprot itāļu mentalitāte, un, lai to saprastu, ir jādzīvo Itālijā.

Bet Jūs, krievi, turpiniet maksāt tālāk par šo cirku, jo jums jau visa ir gana un dzīvojat pārpilnībā – it īpaši slimnīcās.

Avots:

https://sprotyv.info/rassledovaniya/postanovochnaya-blagodarnost-kak-propaganda-rf-opozorilas-ocherednym-fejkom-video-foto?__cf_chl_jschl_tk__=45d118b7bb26adbf82ac2e4e7ee49c3fdfa3f182-1593419360-0-AaTrMeSh2sbCFAiBCMs9CeZJfeoXCPpxanQp5yEYAzQ8hAZrau30NVEmXw10W76G0PTfFD3aUY5nhtgpi18_3ag3vIPlUHePRAyWVl9u10whhbCn4HmYlkDCIgGj0BTreihVBOjE_jHBC_U8j3zPDNe6Af_mWnOX3DTAUHzfmJRyfVFe2b-mAB2IYgtIX1cnwn4ZqEYi-3o3sGlu__5mMk01nC8qCQu6rmMwHD9rkuqHQa0-xqMNiaslLIFr9PYhLUiJNabrd1OSZnid8vP7A5QQ-VTthM2QUd0WYqe5z_MzZstLkiIFJWPq1I7tBHsLQIP0hqupQ5ZNDU7_JvhZ9wxeLZM36IecHC7E2yvufgckOHanSLsrPrMFZcfb4a-oVJzneZ_CGmUZddDrmYuZ-vJnDI1puMLeuTAxJU7kRepf8fUrJltctUM-FAeg8owmNsMpdIV_01oBIyLFt0eGfSI

Rakstā izmantotās atsauces:

https://sprotyv.info/analitica/kreml-vedet-v-italii-razvedku-pod-vidom-borby-s-koronavirusom

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s