Kremlis melo uzsauc: Esi solists, nevis gavilējoša aita

Tā vien šķiet, ka bez COVID-19 strauji izplatās arī manāma dulburisma un neaptēstības pandēmija. Pēdējās nedēļas laikā ir kļuvis vairāk kā skaidrs, ka neatkarīgi no nacionalitātes, Latvijā ir dzimis lumpeņu kults, kura spilgtākie pārstāvji pulcē ievērojamu aitu baru, kas neprot neko citu, kā maut tajā pašā toņkārtā.

Viens no tādiem gudriniekiem – Dzintars Zaļūksnis, kas atklāti izsmej noteiktos Covid-19 ierobežošanas pasākumus un noniecina Latvijas infektologu darbu. Nevarēdams izdomāt neko tēlaināku par masku salīdzināšanu ar “uzpurni”, mudna sev paklausīgās aitiņas nepakļauties it kā muļķīgajiem un liekajiem noteikumiem rūpēties par higiēnu, lietot sejas aizsargmaskas un censties izvairīties no pulcēšanās lielos baros, tādējādi pasargajot sevi un citus no inficēšanās ar vīrusu.

Viņš iedomīgi, izsmejošā manierē min piemēru par bēru ceremoniju norisi pandēmijas apstākļos, nemaz nepadomājot, ka tādā veidā viņš pats var radīt domino efektu ar letālām sekām. Jo kāda no aitas galvām galu galā saķers vīrusu un nodos to tālāk – sievai, vīram, bērnam, omītei, mammai, tētim utt., kas labākajā gadījuma izslimos to vieglā formā vai pašiem nemanot kļūs par vīrusa nesātajiem un nodos to tālāk kādam, kas sirgst ar iedzimtām vai dzīves laikā iegūtām hroniskām saslimšanām, apdraudot šo cilvēku dzīvību. Attiecīgi kļūstot par bendēm, kas savu absurdo principu rezultātā kādai ģimenei atņems tuvu un mīļu cilvēku.

Absurds ir viedoklis, ka mūsdienu “kapitālistiskajai” pasaulei pandēmijas radītie ierobežojumi ir izdevīgi un tas ir veids kā kontrolēt sabiedrību. Ja jau tā – tad varbūt neievērosim sarkano gaismiņu luksaforā un nelietosim atstarotājus, jo arī tas ir noteikums, kuru pārrauga valsts instances, tā rezultātā izvēršot zināmu kontroli pār sabiedrību. Tikai nez kāpēc šos noteikumus vairums sabiedrības, pat visneaptēstākās daļas, ievēro, jo uztraucas par savu fiziko veselību/drošību. Bet varbūt nevajag – nevar jau ļaut valstīm un likuma normām pārlieku kontroli – labāk brauksism viens otram virsū. Lūgums par to padomāt visiem gudriniekiem, kas propagandē neievērot drošības pasākumus.

Tāpēc Kremlis Melo lūdz neaprobežoties ar savu ego, pievērst uzmanību tam rieksta lieluma grabulim, ko daži sauc par smadzenēm un varbūt pat attiecīgās situācijās pielietot to.

Kremlis Melo atgādina – sargi sevi un esi solists, nevis gavilējoša aita.

Avots:

http://www.infotop.lv/article/lv/vinkele-ka-es-gribesu-ta-jus-darisiet-jeb-nemeklejiet-logiku-tuksa-galva

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s